تبلیغات
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل - ای کاش ذوق داشتید!.. جذب با اردوی مختلط تکراری شده است..
 • نظرسنجی

  » از کدام بخش دولت یازدهم در این یکسال رضایت ندارید؟

 • نویسندگان

  بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل    تعداد پست ها: 28
  بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل    تعداد پست ها: 0
  بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل    تعداد پست ها: 0
 • ای کاش ذوق داشتید!.. جذب با اردوی مختلط تکراری شده است..

   نویسنده:  بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل   |  دوشنبه 12 خرداد 1393 ساعت 02:32 ق.ظ 

  بعد از قانون شکنی در روز 16 آذر افتضاحی دیگر در پرونده اعضای انجمن اسلامی منحله دانشگاه!

  باز هم غفلت مسئولان مسئله ساز شد

   

  «اردوی مختلط انجمن اسلامی منحله دانشگاه صنعتی بابل به مقصد نرسید»

  به نقل از خبرگزاری دانشجو، ماجرا از این قرار است که جمعه گذشته در پی تبلیغات تعدادی از دانشجونما فرصت طلب که تعدادی از آنها از اعضای انجمن منحله و غیرقانونی اسلامی دانشگاه می باشند، بیش از 100 نفر از دانشجویان دانشگاه خودمان برای ثبت نام در اردویی که به ظاهر مجوز دانشگاه داشت، ثبت نام کردند.

  اما پس از سوار شدن به اتوبوس ها بسیاری از دانشجویانی که اخلاق و احکام شرعی را در روابط با جنس مخالف رعایت می کنند، با صحنه های بی حجابی و روابط غیراخلاقی و خارج عرف دختران و پسران حاضر در اتوبوس مواجه شده بودند، اما دیگر چاره ای جز همراه شدن با جمعیت نداشتند.

   

  البته این کاروان غیر قانونی نتوانست به مقصد برسد و در میانه راه به دلیل وضعیت اسفناک پوشش افراد در آن جلوی آنها گرفته شد و اینجا بود که مشخص گردید، مجوز دانشگاه نیز جعلی بوده و عده‌ای دانشجویان فرصت طلب و سودجو از طریق آن نسبت به فریب دانشجویان اقدام کردند.


  البته این اولین باری نیست که اعضای منحله انجمن اسلامی دانشگاه صنعتی بابل که این روزها به دنبال اخذ مجوز برای تشکل خود جهت پیاده کردن اهداف حزبی و گروهی در دانشگاه هستند، اقدام به برپایی اردوهای مختلط می کنند. آنها در دفعات بسیار این اردوها را برگزار کردند که حتی در برخی از آنها مشروبات الکی و روابط غیراخلاقی نیز وجود داشته است که برخی از عکس های قابل انتشار در اردوهای قبل در ادامه آمده است.

   


  یکی از دانشجویان حاضر در اردو گفت: « چند نفر از دانشجویان دانشگاه که در زمینه برگزاری اردوها فعال هستند، با بیان اینکه این اردو دارای مجوز دانشگاه می باشد، ما را فریب داده و برای ثبت نام در اردو ترغیب کردند...... اما در روز حرکت وقتی نزدیک اتوبوس رسیدیم با قیافه های عجیب و غریبی مواجه شدیم و پس از سوار شدن در اتوبوس متوجه شدیم که گروهی از افراد که پایبندی به اصول اخلاقی و شرعی ندارند از همسفران ما می باشند.

  من در کل مسیر در این فکر بودم که چگونه مسئولان دانشگاه مجوز برگزاری چنین اردویی را صادر کردند، تا اینکه اتوبوس ما به دلیل همان وضعیت بد و نامطلوب متوقف شد و آنجا بود که متوجه شدم، این مجوز جعلی بوده و ما فریب برخی از دانشجویان بی انضباط دانشگاه را خوردیم.»

   


   این دانشجوی دانشگاه با اشاره به اینکه آن روز آبروی من جلوی خانواده ام رفت، تصریح کرد: «از مسئولان امر خصوصا مسئولان دانشگاه صنعتی بابل می خواهم تا با نظارت بیشتر نسبت به برگزاری اینگونه اردوهایی که باعث رفتن آبروی دانشجویان آنهم به اسم دانشگاه می شود، اقدامات لازم را انجام دهند و با دانشجویان فرصت طلبی که در دانشگاه هستند، برخورد کنند.»

   

   این نوع نا هنجاری ها در حالی رخ می دهد که غفلت سنگین متولیان امر در برابر رشد روزافزون بی حجابی، بی عفتی و گسترش وحشتناک مفاسد اخلاقی و البته همراهی و تسهیل در مسیر گسترش آن در بسیاری از مواقع (مانند آنچه در تصایر مشاهده می کنید!) دست دشمنان را برای طراحی و به اجرا گذاری جنگ نرم و تهاجم فرهنگی میان تک به تک حوانان و مردم کاملا باز گذاشته است.

   تهاجمی که به تعبیر مولای متقیان هر ملتی را ذلیل خواهد کرد و تهاجمی که سرباز مهاجم و قربانیان و امکانات و تلفات آن همه و همه، درونی و خودی اند ! در این جنگ نرم سهم شما از مقابله با این تهاجم گسترده چیست؟ و چرا امر به معروف و نهی از منکر در جامعه امروزی ما بصورت قوی از سوی اقشار مختلف جدی گرفته نمی شود و غفلت می کنیم که به راحتی جوانان این مرز و بوم به تباهی کشیده شوند...؟

  +  خوانندگان عزیز امیدوارم پوزش ما را بپذیرید به خاطر نشر تصاویر.

  + بازتاب این خبر در خبرگزاری دانشجو:

  http://snn.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=9&Id=321096&Sgr=100  برچسب ها: انجمن اسلامی ، اردوی مختلط ، مجوز ، دانشگاه صنعتی ، نوشیروانی بابل ،
  آخرین ویرایش: سه شنبه 20 خرداد 1393 01:05 ب.ظ
  یکشنبه 26 مرداد 1393 06:15 ب.ظ
  آیه از قرآن در مورد دوستی دختر و پسر:

  آیه 25 سوره نساء به مردان می گوید با دخترانی که روابط دوستی مخفیانه ای با دیگران داشته اند ازدواج نکنید ... [فانکحوهن باذن اهلهن و اتوهن اجورهن بالمعروف محصنات غیر مسافحات و لا متخذات اخدان] یعنی آنان را با اجازه خانواده هایشان به همسری خود در آورید و مهرشان را به طور پسندیده به آنان بدهید [به شرط آنکه] پاکدامن باشند و زناکار و دوست گیران پنهانی نباشند.

  چند آیه درباره عفاف و حجاب :
  آیه ی 30 سوره ی نور می فرماید: بگو: مومنین چشمهایتان را از نگاه ناروا بپوشانند و از فروج و اندامشان را محفوظ دارند که این بر پاکیزگی شما بهتر است و البته خداوند به هر چه انجام دهید کاملا آگاه است.

  آیه ی 31 سوره ی نور می فرماید: و بگو به زنان مومن تا چشمها را از نگاه ناروا بپوشانند و فروج و اندامشان را محفوظ دارند و زینت و آرایش خود را جز آنچه قهراً ظاهر می شود آشکار نسازند و باید خود را بپوشانند و جمال خود را آشکار نسازند جز برای شوهران خود و پدران شوهر و پسران و پسران شوهر و برادران خود و پسران برادر و پسران خواهر خود و زنان و کنیزان ملکی و اتباع و اطفالی که هنوز بر مسائل زنان آگاه نیستند و آن طور پای به زمین نزنند که خلخال و زیور پنهان پاهایشان معلوم شود و...

  [احزاب/۵۹] اى پیامبر! به همسران و دخترانت و زنان مؤمنان بگو: جلبابها [روسرى ‏هاى بلند] خود را بر خویش فروافكنند، این كار براى اینكه شناخته شوند و مورد آزار قرار نگیرند بهتر است (و اگر تا كنون خطا و كوتاهى از آنها سر زده توبه كنند) خداوند همواره آمرزنده رحیم است.»

  «احزاب/۵۳] و هنگامى كه چیزى از وسایل زندگى را (بعنوان عاریت) از آنان [همسران پیامبر] مى‏خواهید از پشت پرده بخواهید این كار براى پاكى دلهاى شما و آنها بهتر است! و شما حق ندارید رسول خدا را آزار دهید، و نه هرگز همسران او را بعد از او به همسرى خود درآورید كه این كار نزد خدا بزرگ است.»

  امیدوارم این نوشته مقدمه ای بوده باشه برای انتخاب و یا تغییر مسیر دست کم یکی از دوستان عزیزم .
  یاحق
  «خادم القرآن»
  یکشنبه 26 مرداد 1393 06:10 ب.ظ
  سلام دوستای خوب
  من فارغ التحصیل مهندسی شیمی ورودی 88 دانشگاه خودمونم .
  اول از همه می خوام بگم که برای کیا این کامنت رو می ذارم .. که هر کسی فکر نکنه لیاقت دیدن این کامنت رو داره که بعدا از این دست روشنفکر بازیا دربیاره که مگه تو مجتهدی که داری نصیحتم می کنی ! یا اینکه اصلا من دوست دارم راه خودمو برم !
  نه عزیز من اگه فکرت اینه خودتو بذار تو جرگه بی لیاقتایی که لیاقت خوندن کامنت بنده حقیر رو ندارن ..
  مخاطب این کامنت دو دسته هستند :
  یک ) اون دسته از دوستای جدیدالورودم که هنوز فضای دانشگاهی رو خوب درک نکردن و باهاش آشنا نیستن و جایگاه و پایگاه درست خودشون رو پیدا نکردن .
  دو ) اون دسته از دوستای دانشجوم که دلشون خوب بودن و یا بعبارت درست تر طی صراط مستقیم رو می خوان ولی چون نمی دونن خوب بودن یعنی چطوری بودن راه رو اشتباه رفتن و یا دارن میرن .
  .
  .
  خوبه نه از زبون بنده حقیر بلکه از لینک مستقیمی که این پایین گذاشتم ( آیات قرآن کریم) استفاده کنید و بهره ببرید .
  ادامه در کامنت بعدی..
  دوشنبه 2 تیر 1393 08:53 ق.ظ
  سلام به دانش آموخته های بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، اولا برخلاف عقیده ام اومدم نظر گذاشتم که بهتون خسته نباشید بگم و بگم فدایی دارید.
  دوما امیدوارم قوی تر از این ادامه بدید و وبلاگتون همیشه سرپا باشه و ماها که از دانشگاه رفتیم لااقل از اینجا بدونیم«دانشگاه چه خبر؟»
  سوما چندتا از نظرات دوستان رو خوندم،داشتم جوابشونو مینوشتم که وسطاش پشیمون شدمو همشو پاک کردم، دیدم به قول حاجیمون:«ارزششو نداره!»
  بذارید نظرات آزاد باشه تا یه سری از دوستان که جرات ندارن حرفاشون رودررو بزن بیان اینجا خودشونو خالی کنن،آخه وقتی یکی عقده ای میشه از همینجاها شروع میشه و تهش مجبوره توی اردو خودشو خال کنه.
  ان شاءالله موفق باشید
  یا علی
  بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

  سلام.
  مطابق با فرمایش شما نظرات در ابتدا آزاد بود تا محلی برای آزادی اندیشه، ابراز عقاید و گفتمان دوستان باشد که الحمدلله اینگونه نیز بود.

  ولی بعد از گذشت زمان و حضور تعدادی نظر که بواقع خالی از اندیشه بود و ذاتاً از روی بی اخلاقی با بکار بردن لغات زشت و رکیک نیز بود؛ برای حفظ حرمت اهالی وبلاگ چه دوستان موافق و چه مخالف و به تقاضای تعداد کثیری از دانشجویان صرفا در جهت جلوگیری از بکار رفتن لغات زشت و مذموم تائید نظرات را به شکل فعلی انجام می دهیم.

  + البته ان شاالله در آینده تائید نظرات آزاد خواهد بود و به روال گذشته بر خواهد گشت.

  موفق باشید.
  جمعه 30 خرداد 1393 01:20 ب.ظ
  هشدار هشدار

  سلام دوست گرامی
  از چند روز پیش صفحه ای با نام آزادی های یواشکی ایجاد و گروهای ضد انقلاب و دشمنان اسلام و نظام جمهوری اسلامی با تشویق دختران به قرار دادن عکسهای بدون روسری خود که درنقاط مختلف شهر گرفته شده سعی در عادی جلوه دادن بدحجابی دارند
  حتی خبر هایی مبنی بر تعیین ساعت و وقت برای حضور دختران با سرهای عریان در شهر های مختلف به گوش رسیده است .
  آنچه که یک فرد مذهبی با بصیرت از این حوادث تلخ متوجه میشود اینست که دشمن در پی نابودی نظام است و راه حمله و گذرگاه نیروهای شیطانی خود را حجاب قرار داده
  چون که ما در امر به معروف و نهی از منکر سهل انگاری کردیم و دشمن نقطه ضعف مارا هدف تیرهای شیطانی خود قرار داده و از این راه وارد شده
  در همه جوامع با از بین رفتن حجاب همه حرمتها شکسته شده و چیزی بر سر جامعه آمده که نباید میامد.
  از انجا که این صفحه از همان روز های اول 15000 طرفدار یافته و همینطور بیشتر هم میشود باید جلو آن سریعا گرفته شود و همچنین وظیفه افرادی چون شماست که از طریق اگاهی رساندن به مردم و جوانان در فضای مجازی جلوی این آشوب را بگیرید
  که امروز یاری رهبر مان امام خامنه ای کمتر از یاری امام زمان نیست ...
  لطفا با تمام توان(حداقل یک بار) این خبر را در وبلاگهای مذهبی منتشر کنید تا با حرکتی بزرگ جلوی این جریان شیطانی گرفته شود ....
  چادر زهرا حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کند
  روز محشر بر زنان با حجاب حضرت زهرا شفاعت می کند
  موفق و سربلند باشید
  جمعه 23 خرداد 1393 12:17 ب.ظ
  یکی گفت فرق دوست با شریک جنسی رو میدونه و به ما گفته همه رو ابزار جنسی می بینیم. واقعا تعجب میکنم شما وقتی فرق دوست و شریک جنسی رو میدونید اینطوری میکنید و تا این مرز خودتونو رسوندین ، اگه نمیدونستید چیکار میکردید ؟؟ نه واقعا چیکار میکردید؟؟؟
  و اما در جواب شما بگم ویژگی خودتونو به ما نسبت ندین . جدیدا معنی حیا این شده ؟ حیا یعنی همه رو ابزار جنسی دیدن ؟ تو کدوم لغتنامه خوندید خوب به ما بگید؟
  عشق اول یه بچه بسیجی حضرت مهدی هست و بس. خونه ای که جای مهدی جای هوس نیست . توهین نکنید.
  پنجشنبه 22 خرداد 1393 08:32 ب.ظ
  یکی گقت شهادت کار شما نیست و رئیس جمهور ازخودتونه. عجب؟ یعنی اینا میخوان بگن هم عقیده با جناب رئیس جمهور نیستن ؟ ولی اردوشون که مثل قضیه کاخ سعدآبار آقای روحانی شد؟؟؟؟
  بسیج همیشه پیروزه . پیروز این هشت سال ما بودیم یا شما؟؟
  چهارشنبه 21 خرداد 1393 06:25 ب.ظ
  سلام مهرداد جان
  اینا همش دارن خودشونو باد می کنن.

  کافیه یه سوزن بهشون بزنی تا بترکن

  همین 16 آذر و 19 اذر هی خودشونو باد کردن هی خودشونو باد کردن تهش با صحبتای شهاب ترکیدن.
  یادش بخیر..
  چهارشنبه 21 خرداد 1393 06:12 ب.ظ
  واقعا خیلی دردناک بود برام، حیف جونیش!!

  http://cld.persiangig.com/preview/AEWw2GvAzW/HZiw2v.jpg
  چهارشنبه 21 خرداد 1393 06:12 ب.ظ
  واقعا خیلی دردناک بود برام، حیف جونیش!!

  http://cld.persiangig.com/preview/AEWw2GvAzW/HZiw2v.jpg
  چهارشنبه 21 خرداد 1393 04:49 ب.ظ
  شما همین قضیه سوشیالو عرض میکنی دیگه؟آقا خیلی از مسایل از همین سوشیال بازیا شروع شده ها,مراقب خودت باش,شمایی که غریزه ات قابل کنترله و بیش فعال نیست :-D
  شمایی که فرق دوست رو با شریک جنسی میدونی اگه همین روابطی که شماها با بچه های دانشگاه بعنوان سوشیال داریو با خواهرت برقرار کنن نظرت همینه؟؟؟
  کافیه یه سری از اسرارتون باز شه,عین این فیلم های اسراییلی همش رابطه های ضربدری
  موفق باشید سوشیال جان :-D
  چهارشنبه 21 خرداد 1393 04:11 ب.ظ
  خواهشمندم ازتون که این نامه رو بخونید و به غمی که تو این نامه هست فکر کنید.به ظلمی که داره میشه فکر کنید.
  http://www.daneshjoonews.com/archiv
  es/11571
  چهارشنبه 21 خرداد 1393 02:52 ب.ظ
  :)))) واقعا درکتون نمی کنم! اخه آدم تا چه حد میتونه ترسو و چشم و گوش بسته و توهمی باشه جم کنید بابا همه این کارا رو میکنید که پول بیشتر بگیرید بسیجی های ارزشی :)) خب بگیرید..بخورید همه مملکت رو..توهین کنید به اسلام با لباس اسلام.
  حتی شادی رو از چندتا جوون سالم و خوش فکر بگیرید که به خودشون شک ندارن،مث شما غرایزشون بیش فعال نیست که ، فرق دوست با شریک جنسی رو میدونن..نه ی سری مث شما همه رو ابزار جنسی ببینن و بیان این شرو ورا رو بنویسن !تاسف برانگیز هستین.
  چهارشنبه 21 خرداد 1393 01:50 ب.ظ
  با کامنت گذاشتن اینجا و بحث کردن با شما ها نمی شه تبادل اندیشه کرد. چون بسیج دانشگاهی که از بیرون همه افرادش تعیین و فرماندهی میشن نباید اندیشه هاشون تغییر کنه.
  شهادت هم کار شما بچه زفرتیا نیست. بزنین خاکی
  اگه محمد جهان آرا شهید شد. برادرشم شهید شد... ولی اونو جمهوری اسلامی کشت!
  چرا؟ چون چپ بود.
  کجان چریکای فدایی خلق؟ همه رو جمهوری اسلامی حذف و ترور کرد.
  این رئیس جمهور احمقم مال خودتون. از دل خودتونه و مثل خودتون فاسده.
  این حکومت باید سرنگون شه.
  چهارشنبه 21 خرداد 1393 01:34 ب.ظ
  اقا من نه معتادم نه اخراجی و نه هرچی دیگه و کسای دیگه مث خودم میشناسم که پشتیبان 19 اذر بودن و ازمنم بهتر بودن عزیزم مگه ازادیخواهی ربطی به مشروطی داره؟این چه حرفیه؟.......بعدشم همونطور که دیدی 95 درصد دانشجوها طرفدار ما بودند این محبوبیت از رفتار پاک سرچشمه میگیره برادر همینا پاش بیفته واسه انجمنم میان کف دانشگاه اگه شما راست میگید چرا میترسید صدای مخالفتون تو دانشگاه بیاد تو به نهاد قانونی و با شرایط مساوی کار کنیم؟
  در ضمن غزیزم اونایی که در مورد ضیا باهات صحبت کردن همونان که الان میان عکس جعلی منتشر میکنند......
  سه شنبه 20 خرداد 1393 11:31 ب.ظ
  ورودی نود و دوهستم.توبسیج نیومدم اما اشتباه کردم,درگیر درس بودم,اما مثل اینکه بعضی ها هول ورشون داشته,انجمن اسلامی,اسمش روشه,یکم حیا اگه داشته باشی میفهمی انجمن اسلامی باید دست اشخاصی باشه که حداقلش ضداسلام نباشن خودشون,من نبودم قبلا تو دانشگاه,شوکه شدم از تجمع روز دانشجو,پرس و جو کردم این ض.ن کیه که این همه اومدن شعار میدن براش؟از جمعیت که پرسیدم نصفشون نمیدونستن کیه اصلا,سایرین هم میگفتن زندانی سیاسیه,کسی نمی گفت حمله مسلحانه کرده بود علیه نظام,البته خودم بعد از تحقیق از بچه های نهاد متوجه این موضوع شدم,تعجب میکنم از یه سری که ادعاشون گوش آسمونو کر کرده,به قول یه برادری یه نفر از سخنرانای روز دانشجو که رفتن واسه ض.ن صحبت کنن چیزی بارشونه؟آداب سخنرانی تو همچین جمعیو میدونستن؟اصلا حرف زدن بلد بودن؟همش به تته پته میفتادن,اون از رییس شورای صنفی که بازرس ها رو با هوی خطاب کرد,بقیه هم که جای حرف زدن از مشکلات دانشگاه,از توهمات ذهنیشون میگفتن,از اینکه حراست بدرفتاری میکنه با دخترا,خب آخه اگه واقعا محکم بود حراست این باید باشه وضع پوشش دخترا؟؟؟خدا شاهده سه هفته پیش جلوی عمران دختریو دیدم که شاخ در آوردم با دیدنش!!! تو خیابون ندیده بودم همچین پوششی,استغفر الله,روتون خیلی زیاده به مولا,حراست با شما بدرفتار میکنه؟کدوم بد رفتاری؟
  ضمنا بعدش متوجه شدم همه سخنران ها یا اخراجی هستن,یا تعلیقی,یا معتاد یا مشروطی!آخه یه آدم,فقط یه آدم درست و حسابی بگین که تو اون شورش ها دست داشته باشه!
  خودتون کلاهتونو قاضی بذارین,انجمن اسلامی جای شماهاست؟؟من خودم حمایت جدی میکنم از تشکیل انجمناسلامی,اما همونطور که از اسمش مشخصه باید از صافی های زیادی رد بشن کاندیداش,که مهمترینشون نهاد رهبریه...اگه چهار تا آدم درست و حسابی و فهمیده باشن تو انجمن اسلامی کدوم دانشجوی عاقلی بدش میاد؟از این فکر بیاین بیرون که انجمن اسلامی تشکیل شه و بعدش اتاق فکر تشکیل بدین واسه اهداف ضدنظام,بیاین بیرون...
  بیاین واقعا ببینیم امام ازمون بعنوان دانشجو چی می خواست .تو کانون کتاب یه آقایی هر هفته صحبت میکنه,ایشون اسم مبارک امامو فقط و فقط "خمینی" خطاب میکنه,من دیگه شرکت نکردم تو جلساتش,اما شنیدم علنی از مخالفت با ولایت فقیه تو بحثاشون یاد میکردن,موضوع های جلسه ارو میبردن سمت این هدف...
  خودتونو گول نزنین پس
  یا مهدی !
  سه شنبه 20 خرداد 1393 11:30 ب.ظ
  ورودی نود و دوهستم.توبسیج نیومدم اما اشتباه کردم,درگیر درس بودم,اما مثل اینکه بعضی ها هول ورشون داشته,انجمن اسلامی,اسمش روشه,یکم حیا اگه داشته باشی میفهمی انجمن اسلامی باید دست اشخاصی باشه که حداقلش ضداسلام نباشن خودشون,من نبودم قبلا تو دانشگاه,شوکه شدم از تجمع روز دانشجو,پرس و جو کردم این ض.ن کیه که این همه اومدن شعار میدن براش؟از جمعیت که پرسیدم نصفشون نمیدونستن کیه اصلا,سایرین هم میگفتن زندانی سیاسیه,کسی نمی گفت حمله مسلحانه کرده بود علیه نظام,البته خودم بعد از تحقیق از بچه های نهاد متوجه این موضوع شدم,تعجب میکنم از یه سری که ادعاشون گوش آسمونو کر کرده,به قول یه برادری یه نفر از سخنرانای روز دانشجو که رفتن واسه ض.ن صحبت کنن چیزی بارشونه؟آداب سخنرانی تو همچین جمعیو میدونستن؟اصلا حرف زدن بلد بودن؟همش به تته پته میفتادن,اون از رییس شورای صنفی که بازرس ها رو با هوی خطاب کرد,بقیه هم که جای حرف زدن از مشکلات دانشگاه,از توهمات ذهنیشون میگفتن,از اینکه حراست بدرفتاری میکنه با دخترا,خب آخه اگه واقعا محکم بود حراست این باید باشه وضع پوشش دخترا؟؟؟خدا شاهده سه هفته پیش جلوی عمران دختریو دیدم که شاخ در آوردم با دیدنش!!! تو خیابون ندیده بودم همچین پوششی,استغفر الله,روتون خیلی زیاده به مولا,حراست با شما بدرفتار میکنه؟کدوم بد رفتاری؟
  ضمنا بعدش متوجه شدم همه سخنران ها یا اخراجی هستن,یا تعلیقی,یا معتاد یا مشروطی!آخه یه آدم,فقط یه آدم درست و حسابی بگین که تو اون شورش ها دست داشته باشه!
  خودتون کلاهتونو قاضی بذارین,انجمن اسلامی جای شماهاست؟؟من خودم حمایت جدی میکنم از تشکیل انجمناسلامی,اما همونطور که از اسمش مشخصه باید از صافی های زیادی رد بشن کاندیداش,که مهمترینشون نهاد رهبریه...اگه چهار تا آدم درست و حسابی و فهمیده باشن تو انجمن اسلامی کدوم دانشجوی عاقلی بدش میاد؟از این فکر بیاین بیرون که انجمن اسلامی تشکیل شه و بعدش اتاق فکر تشکیل بدین واسه اهداف ضدنظام,بیاین بیرون...
  بیاین واقعا ببینیم امام ازمون بعنوان دانشجو چی می خواست .تو کانون کتاب یه آقایی هر هفته صحبت میکنه,ایشون اسم مبارک امامو فقط و فقط "خمینی" خطاب میکنه,من دیگه شرکت نکردم تو جلساتش,اما شنیدم علنی از مخالفت با ولایت فقیه تو بحثاشون یاد میکردن,موضوع های جلسه ارو میبردن سمت این هدف...
  خودتونو گول نزنین پس
  یا مهدی !
  سه شنبه 20 خرداد 1393 08:45 ب.ظ
  سلام برادر یا خواهر عزیز . چی شده به غیرتت برخورده ، اگه می خواستند آبروی بعضی از شما رو ببرند حتما این کار روی می کردنند. گفتم که این مرام بسیجی های دانشگاه بود که این کار را نکردند و عکس های واقعی خودتون رو نگذاشتند وگرنه هم اسمتون رو می گذاشتند هم عکستون را با اون سر و وضع .اگه هم عکستون را می گذاشتن می گفتید بسیج آبروی مار را چرا می برد.. برید خدا را شکر کنید و ان شاء ا... سر عقل بیایید..در ضمن راست می گی کی ترسید !کی لرزید ! کسی که حیا ازش دور بشه دیگه نه ترسی از خدا داره نه از آبروش.
  سه شنبه 20 خرداد 1393 08:23 ب.ظ
  شما که به سام حرف حق کامنت دادی
  حرفات از دم مغلطست. من گفتم از کجا معلوم این عکسا مربوط به اردوی این دانشگاست اصلا؟ چه جوابی واسه این حرف من داری شما؟
  کی ترسیده کی لرزیده؟ جرا جو میدی الکی الکی ؟
  اگه این عکسا مربوط به بچه های شماست شما به عنوان منتشر کننده ی خبر وظیفه ی مستند سازی واسه بچه هارو داری. شما باید اثبات کنی اینا مربوط به اردو های قبلیه همین بچه هاست.
  خسته نشدین اینقد این 8 سال گفتین "بگم؟ بگم؟"
  خو مدرک داری رو کن دیگه. جرات منتشر کردن نداری حرف نزن. ادعا نکن
  سه شنبه 20 خرداد 1393 07:39 ب.ظ
  سلام بر همه دوستان خوب دانشجو که هدفشون از ورود به دانشگاه فقط کسب علم و ارتقاء دانش است نه وارد نشدن به بازی های سیاسی افرادی که فقط دنبال کسب قدرت و نام و شهرت در دانشگاه با پیروی از اهداف شوم دشمنان ایران عزیز می باشند و در خصوص این اردوی مختلط باید بگویم اگر در خبر فوق عکس واقعی برخی از این دانشجویان که اوضاع و سابقه معلوم الحالی دارند مثل خانم ... که در فلان جا و با فلان پسر دانشجو فلان فیلم را گرفته منتشر نمیشه . فقط و فقط بخاطر کرامت و مرام بلند دانشجویان بسیجی است. اما روزی که لازم شود آن فیلم ها و عکس ها منتشر خواهد شد و آن روز مشخص خواهد شد که بچه های بسیج جزء حقیقت چیزی نمی گویند.
  در ضمن در خصوص تهدیدی که یکی از دانشجو نمایان نسبت به بسیج و بسیجیان دانشگاه نموده باید بگویم یک تار موی بسیجی می ارزد به هزاران هزار دانشجو نمای رادیکالی و ضد ارزش های اسلامی.
  بدانید که این شعار نیست ان شاء ... و به یاری خداوند در آینده خیلی نزدیگ دانشجویان بسیجی(بسیجی یعنی کسی که این انقلاب و نظام اسلامی را قبول دارد) پلهای ترقی نه فقط در کشور بلکه در جهان را طی خواهند کرد و قله های علم و دانش بشر را فتح می کنند. به یاری خدا
  سه شنبه 20 خرداد 1393 07:03 ب.ظ
  به کوری چشم همه دروغ گوها انجمن باز میشه و سومین شکستتونم تو عرض یه سال میبینید
  سه شنبه 20 خرداد 1393 07:01 ب.ظ
  به کوری چشم همه دروغگوها انجمن راه میشه و سومین شکستتونم میبینید
  سه شنبه 20 خرداد 1393 06:14 ب.ظ
  دوست مثلا محترم،متاسفانه انقدر همیشه شرایط به نفع شما بوده که به راحتی از جای گرم و نرم واسه دیگران حکم صادر کنید.اگر اسنادی واسه رو کردن وجود داره که چه بهتر دوستان رو کنند تا انقدر معطل دروغ پردازی ها با این ادعا ها و عکس ها نشیم،چون بستن صفحه فیس بوک کسی دلیل به شدت احمقانه ایه که فقط میشه گفت به شعور دیگران توهین میکنه، در ضمن ماشالا پیگیر دخترای دانشگاهینا و تو صفحه های شخصیشون می چرخین
  اونم تو مکان به قول خودتون مشکل داری مثل فیسبوک
  سه شنبه 20 خرداد 1393 05:07 ب.ظ
  حالا این خانوما که اومدن چقدر گرفتن، جالب اینه که من با مجوزشو ندیده بودم که دیدم.
  اگه ارزونه بگید ماهم بیاییم.
  سه شنبه 20 خرداد 1393 04:44 ب.ظ
  سلام بچه سوسول های گرامی
  من بسیجی ام
  اسمم هم مشخصه
  سابقه دار هم هستم تو دفتر بسیج
  انجمن شوما رو هم مث کف دستم میشناسم
  ولی میگم که شما ما رو میشناسی؟ میدونی که 10 تای ما حدود 1000 تای شما فکر و عمل داره؟
  بابا بیخیال
  شما حداقلش اینه که بری یه نیگاه بچه های انجمن سال 86 87 بندازی و متوجه بشی که حداقل اونا دوزار فکر می کردن و کتاب مطالعه می کردن و تو حداقلیات کم نمیا آوردن و آمال و هدفشون کشف حجاب و این سوسول بازی ها نبود...
  سه شنبه 20 خرداد 1393 04:30 ب.ظ
  سلام بچه سوسول های گرامی
  من بسیجی ام
  اسمم هم مشخصه
  سابقه دار هم هستم تو دفتر بسیج
  انجمن شوما رو هم مث کف دستم میشناسم
  ولی میگم که شما ما رو میشناسی؟ میدونی که 10 تای ما حدود 1000 تای شما فکر و عمل داره؟
  بابا بیخیال
  شما حداقلش اینه که بری یه نیگاه بچه های انجمن سال 86 87 بندازی و متوجه بشی که حداقل اونا دوزار فکر می کردن و کتاب مطالعه می کردن و تو حداقلیات کم نمیا آوردن و آمال و هدفشون کشف حجاب و این سوسول بازی ها نبود...
  سه شنبه 20 خرداد 1393 04:10 ب.ظ
  والا ما گندی در اردو نمیبینیم ! همه چی مجوز داره! شما اگه خیلی دلت میخواد برو خدمت آقای احمد جبیبی مجوزشم ببین!
  شما که وصلی به خیلی جاها باید خبر داشته باشی که نیروی محترم انتظامی شدیدا درگیر شده با حفاضت سپاه که شما به چه مجوزی دستگیر کردین ؟! چرا از ما و مقام قضایی استعلام نگرفتید !
  یه بنده خدایی نوشته ما (خودش) چند ساله در دانشگاه هست :))) گویا ایشون دانشگاه رو ارث پدری و دلبرکیش (مادری) خودش میدونه که به چندین سال بودن در این دانشگاه رده چندم افتخار میکنه ! عزیز 6 .. 7 ... ساله شدن یا ادامه تحصیل ارشد و یا حتی استخدام عاجزانه در نهادهایی مثل جهاد دانشگاهی افتخار داره ؟! :)))
  یه بار گفتم شما خودتو زدی به کوچه دلبرکت ؛ دوباره میگم تهمت و افترا از بدترین گناهها در اسلام هستش (اگر البته اسلام رو قبول داشته باشید :)) )
  شما خودت دیدی شراب رو ؟! شما خودت دیدی فسق و فجور رو ؟!
  متاسفم برای شما که انقدر بی منطق هستید ! متاسفم برای خواهر و مادر و همسر شما که باید با همچین انسانهای بی منطق و پستی یک عمر سر کنند !
  «إِنَّ الَّذینَ یَرْمُونَ الْمُحْصَناتِ الْغافِلاتِ الْمُؤْمِناتِ لُعِنُوا فِی الدُّنْیا وَ اْلآخِرَةِ وَ لَهُمْ عَذابٌ عَظیمٌ»؛ « کسانی که زنان پاکدامن و بی ‏خبر (از هرگونه آلودگی) و مؤمن را متهم می ‏سازند، در دنیا و آخرت از رحمت الهی بدورند و عذاب بزرگی برای آنهاست.
  «وَ الَّذینَ یُؤْذُونَ الْمُؤْمِنینَ وَ الْمُؤْمِناتِ بِغَیْرِ مَا اکْتَسَبُوا فَقَدِ احْتَمَلُوا بُهْتانًا وَ إِثْمًا مُبینًا»؛ «و آنان که مردان و زنان با ایمان را به خاطر کاری که انجام نداده ‏اند آزار می ‏دهند؛ بار بهتان و گناه آشکاری را به دوش کشیده‏ اند.»
  «اِذَا اتَّهَمَ المُؤُمِنُ اَخاهُ اِنماثَ الایمانُ مِن قَلبِهِ كَما یَنماثُ المِلحُ فِى الماءِ هرگاه مؤمن به برادر [دینى] خود تهمت بزند، ایمان در قلب او از میان مى‏رود، همچنان كه نمك در آب، ذوب مى‏شود.»

  یا علی
  سه شنبه 20 خرداد 1393 03:55 ب.ظ
  "یعنی اونقدی که بعضی آدما بی شعورند
  خود بی شعور، این قدر بی شعور نیست"
  آهای کسی که میگی کو سند و مدرک اردوی مختلط؟
  اینا که دو تاسند از اردوهای قبلی زده بودن، شما اینطور به ترس و لرز افتادین، میگین دروغه دروغه، اگه سندهای این اردو رو بشه چیکار می کنید؟ اصلا روتون میشه بیاید دانشگاه؟
  به عنوان مثال اگه بگن چرا به طور تصادفی یه تعداد از لیدرهای ماجرای 19 آذر دانشگاه که در اردوی مختلط حضور داشتند، پس از آزاد شدن از سپاه به طور کلی صفحه ی فیس بوکشون رو غیرفعال کردند؟ مثلا خانو.....
  یادتون باشه اینجا ایرانه، مردمش هم غیرت دارن,حیا دارن, مضافاً دانشجوهای ایرانی هم همینند..
  بی حیایی رو از ریشه خشک می کنند
  سه شنبه 20 خرداد 1393 02:30 ب.ظ
  شمایی که فقط بلدی نام خانوادگی بچه هایی که به اسمشون کامنت میذارن رو بگی فک میکنی خیلی کار شاخی میکنی؟
  خب قبول شما آمار همه رو داری قبول کردیم. آفرین
  سه شنبه 20 خرداد 1393 01:47 ب.ظ
  آقای مسئول وبلاگ برا چی ثبت نظرات رو آزاد گذاشتی، گویا اینترنت باغ وحشم راه اندازی شده!
  سه شنبه 20 خرداد 1393 12:44 ب.ظ
  به نام خداوندگار انس و جن

  خداوند توی قرآن گفته که برید و عاقبت گذشتگان خودتون رو ببینید.

  مهم نیست چند نفر باشی مهم اینه که کار درست رو انجام بدی و تاریخ هم نشون داده که کسی همچون امام حسین(ع) با هفتاد و دو نفر یا رفت به مقابله با سپاه یزید و حرف حق رو زد و اینطور در تاریخ ماندگار شد، اما یزید(علیه لعنه) کو.

  ما که چند ساله توی دانشگاهیم دیدم که از یک عده که به خیال خودشون لیدر گروهی هستن باهاشون مثل دستمال کاغذی برخورد شد و اومدن و یکی دو سال داد و بیداد کردن و بعد خیلی راحت کنار گذاشته شدن و براشون چی موند؟ جز یک کارنامه درخشان همچون مشروطی و اخراج از دانشگاه، تا الان دوتا از ورودیهای 89 که مثل یک عده متوهم بودن از دانشگاه اخراج شدن و شدن لیسانس ردی!!! آیا اینجا هم به آنها ظلم شد؟!!

  و بر عکس بسیج دانشگاه توی این چند سال، هر ساله فقط یک دو تا از اعضاشون دانشگاه شریف قبول شدن و همچنین رتبه یک برق داشتن توی اعضاشون.

  پس 20 تا آدم فهمیده و عاقل می ارزد به هزاران نفر آدم که حاضر نیستن با عقلشون مسائل رو بسنجن، که اگه غیر این بود یک گله گاو بر همه ما برتری داشت چون هم زور داره و هم شاخ!!!!

  هواسمان باشد که فرصت ها در حال گذر است، روزی خواهد رسید که پشیمانی سودی ندارد.

  والسلام علی من اتبع الهدی
  نمایش نظرات 1 تا 30